Alusta oma kodu renoveerimist
koos Handies meeskonnaga

Handies Works leiab teie kodu renoveerimiseks õige meeskonna.

Eriprojektid

For more complex projects, you can always ask help from Handies Project Managers – Taavi Välling and Ainar Apse. They take care of difficult in-app projects. Starting from roofing to home repair and renovation. Our project managers are also there for our business clients, who need work done in their office.

Taavi Välling was responsible for the construction work of North Estonia Medical Center (Estonian: PERH), Finnish commercial television station MTV3 main building and Estonia’s first Zero-energy skyscraper. Read more about him, in our blog.

Ainar Apse was responsible …. “ Nõrkvoolu valdkonnas tegutsev projektijuht on sarnaselt teistele projektijuhtidele orienteeritud temale antud eelarve püsimises. Viib läbi hankeid materjalide sisseostuks, viib läbi hankeid alltöövõtjate kaasamiseks. Loob häid suhteid tellijaga ja on alati vajadusel olemas, et pakkuda parimaid tehnilisi lahendusi.

Handises on konkreetselt tööde juhtimine. Organiseerida kliendile parim lahendus ja parimad tegijad, et klient jääks tulemusega rahule ja järgmine kordki telliks endale meie käest teenust.

Kõige rohkem meeldib mulle, et pole konkreetset ühte asja mida peaksin tegema. Vajadusel helistan tegijatele, et uurida, millega nad on rahul ja millest nad tunnevad puudust rakenduses, teinekord olen ehitusobjektil ja teen järelevalve tööd. Kolmandal juhul olen objektil ja juhendan väiketööde tegijat, milline peaks olema töö tulemus. Kuna ettevõtte on kasvufaasis, siis on alati erinevaid tegevusi, mis vajavad tegemist. Mulle ei meeldi olla raamidesse surutud ja olla nii kinni konkreetselt ettenähtud ametitegevuses (ametijuhendis). Olen abivalmis ja aitan alati, eks teeme seda rakendust ikka koos ja eesmärk on ühine, olla maailma parimad.“
Read more about him, in our blog.

Kuidas see töötab?

Projektid

Kliendid armastavad
Handiest

Lugege arvustusi, mille oleme Tegijatelt ja klientidelt saanud.

Jäta meile teade

Anna meile teada, kuidas saame sind aidata.

Olukorrast parema ülevaate saamiseks laadige failid arvutist üles.
Drop files here or
Lubatud failid: jpg, png, pdf, Maks. faili suurus: 20 MB, Maks. failide arv: 5.

  Taavi Välling

  Project Manager
  +372 5823 8802

   

  Ainar Apse

  Project Manager
  +372 55 5888