Handies'e abil
saavad kõik
tööd tehtud!

  • Kvaliteetne töö, kiiresti.
  • Otseühendus Tegijaga.
  • Usaldsusväärsed maksed.

      

Sobilik Android ja
iOS platvormile.

Kuidas see töötab?

Populaarsed teenused

Kliendid armastavad
Handiest

Loe kasutajate antud hinnanguid.

Korduma kippuvad küsimused

Handies on rakendusepõhine töövahendusplatvorm, mis viib kokku pisi- või komplekstööd tellida sooviva Kliendi ja soovitud oskustega Tegija. Platvorm toimib kahe rakenduse koostöös – Kliendi äpp (Handies) ja Tegija äpp (Handies Tegija). Tellimusi saab esitada ning Tegijaid tellida läbi Handies rakenduse. Tegijaks saab registreerida ja tellimusi hallata Handies Tegija rakenduses. Kasutaja võib olla nii Klient kui ka Tegija, kuid rakendused peab alla laadima ja end registreerima peab eraldi mõlemas äpis.

Kliendil on võimalik valida, kas postitada töö seinale või valida soovitud valdkonna nimekirjast Tegija. Esimesel juhul on postitus nähtav kõigile äpi kasutajatele ning Tegija saab ise avaldada soovi töö teostamiseks või võtta Kliendiga Chatis ühendust. Viimasel juhul, pärast töö täpsustamist, kuvatakse Kliendile kõik sobivad Tegijad. Tegija on sobilik, kui ta pakub soovitud teenust ning asub samas piirkonnas.

Rakenduses on saadaval valik erinevaid majapidamisteenuseid, sise- ja välikoristustööd, kodumasinate remont, samuti erinevad ilu- ja heaoluteenused, hooajalised tööd ja palju muud. Alates elektri- ja torutöödest, lõpetades mööbli kokkupaneku, transpordi ja korstnapühkimisega. Kui sinu otsitavat kategooriat meilt ei leia, anna sellest teada support@handies.com ning lisame ka selle!

Selleks avab Klient rakenduses Minu tellimused vaate. Tulevaste tellimuste vaates on näha laekunud taotlusi Tegijate poolt. Juhul, kui tellimusele on avaldanud soovi mitu Tegijat, tuleb Kliendil valida üks, kes töö teostab. Tellimuse saab vormistada avades Tegija taotluse ning täites ära vajalikud väljad. Senikaua, kuni tellimust vormistatud pole, jäävad Tegijate taotlused tulevaste tellimuste alla.

Suurepärane küsimus! Jah, Klient saab tellida kui ettevõte ning arve esitatakse ettevõtte nimele. Selleks tuleb äpi sätetes valida makseinfo -> telli kui ettevõte. Esmasel muutmisel tuleb sisestada ettevõtte andmed, pärast mida ettevõte valideeritakse ning seejärel Kliendi profiiliga seotakse. Maksemeetodit saab Klient rakenduses igal ajal muuta.

Hetkel Handies platvormi veebis veel kasutada ei saa.