Jaga oma oskusi
Handieses!

  • Saa tasu iga töötatud minuti eest.
  • Otseühendus kliendiga.
  • Garanteeritud maksed iga nädal.

      

Sobilik Android ja
iOS platvormile.

Kuidas see töötab?

Populaarsed kategooriad

Tegijad armastavad
Handiest

Loe Tegijate antud hinnanguid.

Korduma kippuvad küsimused

Tegija rakenduses on tööaega mõõtev kell (taimer), mida näeb kinnitatud tellimuse sees.  Kella paneb Tegija käima (nupust “Alusta tööd”) siis, kui ta on reaalselt tööd alustanud ja Klient on sellest teadlik. Kinni pannakse kell siis, kui reaalne töö on lõppenud (nupust “Lõpeta töö”). Äpp annab mõlemal juhul sellest teada nii Kliendile kui Tegijale. Tasu arvestatakse minutipealt ja vastavalt kellale.

Töid saab teostada nii tunnihinnaga kui ka kokkuleppehinnaga. Tunnihinna arvestamisel tuleb töö alguses panna käima kell, ning töö lõppedes see kinni panna. Kokkuleppehinna korral tuleb esmalt kell tööle panna, seejärel sisestada viimasesse lahtrisse (Kokkuleppehind) Kliendiga eelnevalt kokku lepitud tasu. Siis ei arvesta rakendus tunnitasu määra. Töö lõppedes tuleb kell peatada.

Handiese litsentsitasu suurus arvestatakse astmeliselt tellimuse lõppsummast järgmiselt:

0-99,99 EUR – 15%
100-199,99 EUR – 10%
200-299,99 EUR – 5%
300 – … – EUR litsentsitasu 2%

Näiteks: Kui tasu on 150 eurot, siis 99,99 pealt arvestatakse 15% ja ülejäänud summa (50 eurot) pealt 10%. Litsentsitasule lisandub käibemaks seaduses sätestatud määras.

Tegijale kantakse töötasu järgneva nädala lõpus. Makseid teostatakse korra nädalas.

Kui Klient on esitanud Tegijale tellimuse, on tal 4 tundi ainuõigus töö vastu võtta. Nelja tunni möödudes läheb tellimus edasi ka järgmistele Tegijatele ning töö saab endale kiireim reageerija. Kokku on tellimuse vastuvõtmiseks aega 12 tundi. Kui pakutud kuupäevad ei sobi, siis võib Tegija pakkuda endale sobiv aja või uurida uusi võimalusi kliendi käest Chatis.

Olemasoleva ettevõtte saab Tegija siduda täites järgneva vormi: https://handies.com/tegija/ettevotte-sidumine/. Kui kõik edastatud andmed on korrektsed, seob meie klienditugi omavahel eraisiku ja ettevõtte profiili. Töötundidel võtab see protsess tund-paar ning edastame ka sellekohase kinnituskirja. Seejärel saab Tegija juba oma profiili all alati muuta, kas tegutseb eraisiku või ettevõttena.